1 / 5
TURBOSOUND IP 12B SUBWOOFER
590 €
Цената не е фиксна
23.12.2022 20:12

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

nov nekoristen subwoofer turbosound ip 12b 1000w procitaj na internet

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
075472515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам