1 / 6
Acer Laptop Aspire E1
4.000 МКД
06.12.2022 11:57

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

100 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Prodavam Acer Aspire E1 laptop koristen samo za na fakultet , baterija kako nova drzi najmalce 3 saati , 128 gb ssd , 4 gb ram.
Fiksna cena.

Kontak tel 073222027

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

BALKANSECURİTY
ul. Franklin Ruzvelt br. 43/A, Skopje 1000
Потврден огласувач
075211781
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам