1 / 11
Se prodava Golf 5 1.6benzin 75kw 2006godina 4 mesec napraven
2.100 €
21.01.2023 13:13

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Golf 5 1.6benzin 75kw 2006godina 4 mesec napraven mal servis voziloto e so stranski tabli moze da se naprave na mk bg ili za delovi voziloto se prodava so drugi 16ki bandazi gi ima na slika cena 2100eu
Info na :::079 222 331

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
xxxxxxx
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам