1 / 7
СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР
1 €
Цената не е фиксна
26.11.2022 21:48

Битола / Битола

Број на соби:

2

Квадратура:

43 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Филип 2 Македонски бр.15/14

СЕ ПРОДАВА наместен двособен стан, 43м2, со посебна спална соба, дневна соба, кујна, купатило. Греењето е на струја, нова инвертер клима уред ел.панели. Станот се наоѓа точно спроти стокова куќа „Јавор“. Станот е на 3 кат, но погоден е и за деловен простор со оглед на локацијата.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Emil
7ma brigada 14
Потврден огласувач
075221540
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам