1 / 3
fiat 1.7dizel istecen reg vo dobra sostojba
1.100 €
06.01.2023 05:13

Кичево

Марка:

Fiat

Модел:

Fiorino

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

44 kw / 60 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

fiat

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

flamur.
Потврден огласувач
077501622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам