1 / 11
Audi Q7 4.2 s-line
26.500 €
04.12.2022 13:42

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Audi

Модел:

Q 7

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

250 kw / 340 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi Q7 4.2 s-line quattro
God:2013
Full oprema
Registrirano
071390375

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Slavco
Потврден огласувач
071390313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам