1 / 8
Vodovod Kanalizacija Dovod Odvod Водовод Канализација Довод
1 МКД
05.01.2023 16:47

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Имате течење во Вашите станбени, деловни, резиденцијални објекти???
Имате проблеми со Вашите кујни и тоалети???

Побарајте не веднаш, бидејќи ние го имаме вистинското решение за Вашите проблеми поврзани со одвод, довод, водовод, канализација....

077670691

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Санитарии водовод клима парно

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
077670691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам