1 / 7
KOMPRESOR, compresor, компресор
2.200 €
01.02.2023 10:53

Битола / Битола

Prodavam kompresor FINI - DUO DRIVE so dve glavi ( ednata 800 l/min ,2 te 1600 l/min), 2 motori od po 3 kw, i boca od 500 litri, BESPREKOREN I DOSTA EKONOMICEN
tel. 075 312 518

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од: Претпријатие

Damper Servis
Потврден огласувач
075489466
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам