1 / 2
2 Gumi NEXEN CP661 185 55 15
2.000 МКД
22.01.2023 10:23

Струга / Струга

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

185

Висина:

55

Дијаметар:

15

185/55 R 15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
71241612
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам