1 / 9
Ford kuga
8.499 €
9.000 €
29.01.2023 12:54

Гостивар / Гостивар

Марка:

Ford

Модел:

Kuga

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

101 kw / 137 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Ford kuga
2.0 tdci 4x4
2008/12 mesec
Uvoz 🇨🇭🇨🇭
Plateni site davacki do
Tablic
3 kluca servisna

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Auto KETA
Ilindenska 209
Потврден огласувач
070378342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам