1 / 8
Hyundai Santafe
8.999 €
24.12.2022 19:43

Гостивар / Гостивар

Марка:

Hyundai

Модел:

Santa Fe

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

115 kw / 156 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Hyundai santafe
Automat
2.2 crdi
7 stolici
Uvoz 🇨🇭🇨🇭
Servisna kniska
Plateni site davacki do tablici
2009 god

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Auto KETA
Ilindenska 209
Потврден огласувач
070378342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам