1 / 1
Baram stan vo Ohrid
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 11:27

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

45 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2002

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Centar

Baram da kupam stan vo Ohrid do 45 kvadrati na prvi ili vtori sprat ili da ima lift zgradata

078242255
Cena i sliki vo imbox

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Vlatko
Потврден огласувач
078242255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам