1 / 3
Плакар,тепих и Тв
12.000 МКД
27.11.2022 11:41

Сопиште / Скопје

Продавам плакар ,телевизор Quart 72см и тепих за детска соба.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава од:

Оглас
Потврден огласувач
071/295581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам