1 / 12
Seat Leon 1.8t 2001g / full
3.700 €
Цената е фиксна
4.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.02.2023 03:56

Кичево

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

132 kw / 179 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Seat Leon 1.8t 20v (ABA type) 2001g со full опрема, редовно одржуван, одлично подвозјe, регистриран до 09.06.2023 со атест на фолии.

✅ A/C climatronic (perfect cooling)
✅ Stage 1 / chip+remap (ABT Swiss)
✅ TCS
✅ Board компјутер (Просечна/Моментална потрошувачка, C°, trip info)
✅ Греачи на седишта
✅ Волан подеслив по висина/длабина
✅ Кожен ентериер
✅ Alpine radio Bluetooth/USB (Red) - амбиентално /allred
✅ Електрика на сите прозори
✅ Електрика на седишта+меморија (3 types)
✅ Barracuda ауспух од грана
✅ 6-степен менувач
✅ Спортски спирали / штелки
✅ Boost мерач
✅ Full LED
✅ Сензор за дожд
✅ Оригинал километража
✅ Цигари не е пушено никогаш внатре.

* Се продава со мали ситни шасиски забелешки од не-возење, околу лакот.
** Без замени
** Не ми се брза, не сум за одење во странство.

НАПОМЕНА: Цената е намалена, бидејќи 18-ките бандажи на фотографиите се продадени, автомобилот се продава со челични бандажи 16-ки со нови Sava Eskimo S3 - 205/55 (насловна фотогафија)

Viber/Calls - после 14:00ч секој ден.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Davy
Потврден огласувач
078445522
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам