1 / 3
BMW 120 D 220hp
4.100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.12.2022 13:00

Неготино / Неготино

Марка:

BMW

Модел:

120

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

162 kw / 220 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e bez zabeleska,go ima noviot motor eur 5(cipovan na 220 hp i smenet softver )
17 inci aluminiumski felni
ulje strogo castrol edge
napraven kompleten servis na menjac
napraven kompleten servis na lance smeneto...
(kolko pise tolko ide)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljubomir Arsovski
Потврден огласувач
077505276
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам