1 / 2
Aprilia bez nikakva zabeleska...
2.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.12.2022 13:00

Неготино / Неготино

Марка:

Aprilia

Вид:

Туринг

Година:

2001

Модел:

Sl 1000-V fantom

Километри:

20000

Apriliata pred se e so malku km,zacuvana maksimalno,nov lanec,nov bendeks,servis napraven...nov akomulator,svecicki novi.
ne e pagjan voopsto.
kako e od fabrika taka e,nisto ne e cepnato.donesen e od italija pred 6 god.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Ljubomir Arsovski
Потврден огласувач
077505276
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам