1 / 10
MERCEDES C 220 CDI - 04 UVOZ OD CH
1 €
15.03.2023 16:19

Гостивар / Гостивар

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

220

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

MERCEDES C 220 CDI I IMPORTUAR NGA CH 🇨🇭.
EXTRA VETUR FULL OPREMA.
MUNDET NDRRIM ME VETUR MË TË VOGËL.
INFO 075 337 337.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xomi
Потврден огласувач
072777739
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам