1 / 2
Prevoz Transport maxi kombe
1.500 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
06.02.2023 10:15

Скопје Центар / Скопје

Sekakov vid na transort so maxi kombe do 3 tona, so ili bez rabotnici.
Nasekade niz Makedonija i regionot.
Plakjanje kesh ili na faktura

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

Transport
Потврден огласувач
072592380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам