1 / 2
NIKE AIR MAX+ Original!!!
1.500 МКД
08.12.2022 20:45

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

46

Боја:

Сива

***************** P R O D A D E N I *******************

Se prodavaat original patiki NIKE AIR MAX+ , so golemina br. 46 (30 cm).
Patikite se odlicno socuvani , udobni i lesni , doneseni od stranstvo .

Cena....................1500 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076 444 076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

CAMP DAVID Limited Edition - Original !!!

1800 МКД

TIMBERLAND Stormbuck lite- Original !!!

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам