1 / 1
Робот правосмукалка
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 15:08

Карпош / Скопје

Продавам робот правосмукалка Самсунг, 3-4 пати употребена (нова како од продавница) со кутија и сите елементи, односно резервни делови за неа.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
0038970822327
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам