1 / 10
Freza 1200w PARKSIDE
4.000 МКД
10.03.2023 11:46

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Frezata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE.
Jacina 1200 wati, dlabocina na rezenje 55 mm. so kukiste za alati od 6 i 8 mm. So potenciometar za regulacija na brzina i varijabilno podesuvanje na dlabina. Nameneta za rezenje vo drvo, plastika, lesni metali i lesni gradezni materijali.
Vo kutija so dodatoci.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

GOGO
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам