1 / 7
Bandazi
1 МКД
31.01.2023 13:09

Штип / Штип

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

7J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

OS Bandazi vo odlicna sostojba,kako novi 7J,16,dijametar dupka 57,1,5x112,odgovaraat za Golf,W 5,6,7,Passat i dr.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Emil
Потврден огласувач
078342850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам