Baram stan vo stip od 35 do 50 m²
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 17:04

Штип / Штип

Број на соби:

2,5

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Сутерен стан

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Baram stan vo Stip od 35 do 50 m² za prodazba.
Po moznost da e vo centralnoto gradsko podrakje. Za informacii ve molam barajteme na : 075/ 342- 522 MONIKA

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
071302044
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам