1 / 4
VELOSIPED ODLICEN ISPRAVEN
3.000 МКД
Цената не е фиксна
04.02.2023 03:48

Куманово / Куманово

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Tochak so 18 Brzini- Komplet se Smeneto/Novo
- PRODAZBA VAZI USTE NEKOLKU DENA, PORADI ZAMINUVANjE !!

INF Posle 12:00

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

AutoSistem
Потврден огласувач
076666903
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам