1 / 12
GOLF IV 1.9 TDI 110 KS
3.000 €
Цената е фиксна
12.12.2022 13:00

Тетово / Тетово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Makina ësht në super gjendje te mirë të gjitha shërbimet e bera. Nuk ka nevoj për asgjë. vetura eshte plotesisht e rregullueshme dhe motorri funksionon pa asnje problem. Makina sic shihet nga fotot gjendja eshte e pershtatshme me moshen e saj...tel.071672649 dhe 071601663

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ibro
Потврден огласувач
071601663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам