1 / 6
Синтизајзер YAMAHA E313 silver Perfektna sostojba
250 €
04.03.2023 12:11

Скопје Центар / Скопје

Синтизајзер YAMAHA E313 Odlicen model
Potpolno ispraven , povekje opcii za muzika
i mnogu pesni vgradeni
Sleduva so Adapter-Polnac
Slikite se od nego

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Mobilen
Потврден огласувач
077819999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам