1 / 3
Скии и чевли
50 €
26.01.2023 11:06

Битола / Битола

Ски се по 50 евра димензии (120,150,158,170,178,184)
Чизми НОВИ 85 евра број (40/40,5 45/45,5)
Тел.076894307

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
076894307
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам