1 / 11
VV Touareg 3.0 V6
9.500 €
10.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.01.2023 18:31

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

ПРОДАВАМ: VW Tuareg 3.0tdi V6 4x4
-Алуминиумски бандажи со нови зимски гуми dot 22
-Затемнети стакла so Atest.
-Систем за чистење на фарови
-Алармни системи
-Кожни седишта
-Греачи на седишта напред и назад
-Четири зонски климатроник
-Сочев кров
-Електрична врата на багаж со отворање на клуч
-CD Changer
-Навигациски систем
-Подготовка за телефон
- Направен сервис + нови предни дискови и плочки
- Регистриран + зелен картон.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
078304615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам