1 / 3
Bmw 525 tds full oprema
1.800 €
Цената не е фиксна
08.12.2022 20:20

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava bmw 525 e39 tds registrirano do krajot na 2023 DSC sistem za prolizguvanje dobri gumi klima dvozonska ispravna tempomat elektrika na stakla greaci na retrovizori orginalno radio komandi na volan kolata e vo super sostojba motor menjac staklo proba kade sakate napraven kompleten servis filtri kaisi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

kiko
Потврден огласувач
075697228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам