1 / 1
NOVO SSD 2.5" 512GB KINGSTON
3.500 МКД
Цената е фиксна
25.01.2023 17:16

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kingston 2.5" SSD 512Gb KC600 NOVO!

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

mplus
Потврден огласувач
071 294917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам