1 / 6
Тркачки Велосипед
4.000 МКД
27.11.2022 20:58

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Половен тркачки велосипед

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
076233946
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам