1 / 3
Зимски гуми Continental 195/55 Р 16 m + s
2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.11.2022 21:22

Берово / Берово

Испраќам по карго    

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

195

Висина:

55

Дијаметар:

16

Се продаваат две зимски гуми Continental 195/55 R 16 m + s

За повеќе информации, јавете се.

Тел: 071825945 - Благој

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
071825945
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам