1 / 2
Cevli za skijanje
150 €
Цената е фиксна
29.01.2023 20:55

Битола / Битола

Se prodavaat profesionalni cevli za skijanje marka Fischer RC4 Podium 90 flex, golemina 23 - 23.5. Cevlite se kupeni vo Slovenija najnoviot model, vozeni se edna godina.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
075272797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам