1 / 3
Se IZDAVAAT Dva Dukjani vo Hotel ARKA
250 €
15.03.2023 20:46

Чаир / Скопје

Квадратура:

26 m²

Греење:

Нема

dva dukjani od koi edniot e na prizemje a drugiot na vtor sprat kompletno namesten
a po moznost moze i inventarot da se prodade
za povekje info na +43 676 7717313 ili 078277543 (whats up i viber samo )

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

kiko
Потврден огласувач
078277543
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам