1 / 9
Trek mamba g2
20.000 МКД
21.02.2023 21:24

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

shimano SLX zaden menuvac
Shimano Acera preden menuvac
Shimano Alivio sifteri
3x9
Shimano hidraulicni kocnici
29/ 18 M
Ispraven!!!

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

###
Потврден огласувач
079207403
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам