1 / 1
SONY DSCH300 35x ОПТИЧКИ ЗУМ
8.500 МКД
01.02.2023 14:04

Куманово / Куманово

Резолуција:

20,1-25 Мегапиксели

Марка:

Sony

Екран:3.0”(7.5cm)TFT LCD
20.1 мегапиксели
Сензор: Super HAD CCD од тип 1/2,3" (7,76мм)
ISO auto (80-3200),ISO 80-1250 movie
Тип на батерија - АА

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
076475516
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам