1 / 1
Rolerki
2.000 МКД
Цената не е фиксна
31.01.2023 15:29

Аеродром / Скопје

Zenski rolerki 34-37, koristeni ednas, bidejki imame strav poveke ne se staveni na noze

Категорија: Спортска опрема и активности / Ролерки и Скејтборди / Чевли

Се продава од:

kosta
Потврден огласувач
075494772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам