1 / 12
OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 2010 GOD
63 €
08.12.2022 12:36

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

P R O D A D E N A

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

JOSE
Потврден огласувач
078362010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам