1 / 8
Prodavam Mercedes C 220 CDI AVANGARDE
3.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.12.2022 10:11

Охрид / Охрид

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavam Mercedes dizeL C kLasa 220 CDI AVANGARD vo odlicna sostojba so prekrasen motor od 330000 km i mnOgu socuvana i karoseriski i vnatresniot enterier. Kolata e so full oprema sega registrirana do 11 mesec 2023 god. Cena 3500 evra

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
079252086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам