Пица мајстор бара работа
1.111.111 €
28.11.2022 13:35

Аеродром / Скопје

Категорија:

Храна и пијалоци, Подготвување

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Немам

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

Барам работа како пица мајстор

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070923228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам