1 / 1
Се продава нива
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.12.2022 13:00

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во месност Раскрсница во близина на Берово.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Војо
Потврден огласувач
071256108
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам