1 / 5
Se prodava Golf 5 2.0 tdi
По Договор
Денес 16:55

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Golf 5 2.0 tdi.
Napraven golem,mal servis sreden vo odlcna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
070549356
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам