1 / 3
Denon PMA-920 & Denon DCD-800
По Договор
19.12.2022 13:38

Прилеп / Прилеп

Pojačaloto i cd pleerot se vo odlična sostojba.Se prodavaat vo komplet ili oddelno.
Specifications
Power output: 115 watts per channel into 8Ω (stereo)
Pleerot e prodaden
Frequency response: 20Hz to 20kHz
Total harmonic distortion: 0.003%
Input sensitivity: 0.2mV (MC), 2.5mV (MM), 150mV (line)
Signal to noise ratio: 75dB (MC), 94dB (MM), 107dB (line)
Output: 150mV (line)
Dimensions: 434 x 162 x 392mm
Weight: 11kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам