1 / 8
*** Капитал *** Двособен стан во Охридати 68 мкв
112.200 €
03.02.2023 10:52

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

68 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Ohrid

Ексклузивна понуда:
Стан во Охридати, една од најубавите локации во Охрид, на само 2 минути од шеталиштето покрај Охридско езеро.
Квадратура: 68 мкв. Кат: прв без лифт. Ориентација: запад - исток.
Распоред: дневна соба со трпезарија и излез на голем балкон со отворен поглед кон спортската сала. Спална соба која исто така излегува на балкон. Балконот на кој што се излегува спалната соба е затворен со прозорци. Една бања, ходник и два балкони.
Карактеристики: станот е во одлична состојба. Подот е обложен со нов паркет, во станот е извршена инсталација на радијатори и пумпа за електрично греење, комплетно реновирана бања и дрвена блиндирана влезна врата.
Станот се продава комплетно наместен вклучувајки ги и уредите од бела техника.
Совршена локација и комфорт за семејно живеење или времено сместување за туристички потреби.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности ,,Капитал'' Охрид
ТЦ Амам локал 224/1 Охрид
Потврден огласувач
078 232 047; 071 321 001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам