1 / 4
Onkyo Integra A-9711
По Договор
03.01.2023 13:34

Прилеп / Прилеп

Specifications:
Power output: 80 watts per channel into 8Ω (stereo)
Frequency response: 2Hz to 50kHz
Total harmonic distortion: 0.06%
Damping factor: 120
Input sensitivity: 0.3mV (MC), 3mV (MM), 300mV (line)
Signal to noise ratio: 69dB (MC), 84dB (MM), 110dB (line)
Output: 300mV (line)
Dimensions: 435 x 164 x 428mm
Weight: 14.9kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам