1 / 5
Prodavam velosiped/tocak STEVENS DEVILS TRAIL 29"
650 €
31.01.2023 16:25

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

18 "

Рамка: 18"

Пренос: 2x11 Shimano SLX

Виљушка: ROCKSHOX RECON RL AIR 100mm

Кочници: Shimano MT-200
Нови гуми Continental Cross King 2,3
Точакот е германски бренд
За повеќе информации околу велосипедот, пишете ми во инбокс.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

bojan
Потврден огласувач
071827055
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам