1 / 9
Procesor G1620 LGA 1155, E5300 E5500 E5700 core2 duo E8400
200 МКД
300 МКД
18.01.2023 10:43

Аеродром / Скопје

Prodavam 100% ispravni procesori Intel, za desktop kompjuteri.
LGA 775:
- E2200 Dual Core 2,20GHz / 1M / 800MHz. Cena 100 den.
- E3300 Dual Core 2,50GHz / 1M / 800MHz. Cena 200 den.
- E5300 Dual Core 2,60GHz / 2M / 800MHz. Cena 250 den.
- E5500 Dual Core 2,80GHz / 2M / 800MHz. Cena 300 den.
- E5700 Dual Core 3,00GHz / 2M / 800MHz. Cena 350 den.
- E8400 Core2 Duo 3,00GHz / 6M / 1333MHz. Cena 500 den.
LGA 1155:
- G1620 Dual Core 2,70GHz / 2M / 1333MHz. Cena 500 den.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Skopje
Потврден огласувач
070239595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам