1 / 11
FORD EcoSPORT TITANIUM PERFEKCIJA UVOZ SVAJCARIJA
По Договор
12.900 €
27.03.2023 17:30

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Ford

Модел:

EcoSport

Година:

2015

Гориво:

Бензин

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

92 kw / 125 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

- FORD ECOSPORT 1.O SCTI - VRVNO SOCUVAN
- NIVO NA OPREMA TITANIUM 🇨🇭SWISS PAKET
- SERVISNA ISTORIJA - ELEKTRONSKI KLUC
-TOP KOLA - ATRAKRIVEN, INTERESEN MODEL
-PRVA REGISTRACIJA VO MAKEDONIJA

- BEZ TROSOCI- VOZI KAKO NOVO VOZILO
- NISKA POTOSUVACKA NA GORIVO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

avto
cane bujukovski 17
Потврден огласувач
075665081
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам