1 / 5
70% Runska volna..Astibo kvaliteten kostim
500 МКД
28.11.2022 16:51

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Костуми

Големина:

42

Боја:

Кафена

Mnogu topol,eleganten komplet
paltenceto e karirano,suknjata ednobojna -crna
moze da si gi nosete i posebno .posebno paltenceto bidejki koloritetot na boi ovozmozuva mnogu kombinacii
Astibo-kvaliteten komplet.Retko nosen
Si pisuva vel 42 no povelete dimenzii:
Palto:ramenja 43cm
gradi 51cm
struk 48cm
dolzina 51cm
dolzina rakav55cm
Suknja:
Struk 38cm
Kolkovi 48cm
dolzina60cm
Cena Fiksna.Za taa cena ni letna bluska ne mozete da kupite
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам