1 / 4
FIAT SEICENTO 900 cm3 Benzin-plin
1.500 €
Цената не е фиксна
02.02.2023 17:04

Кочани / Кочани

Марка:

Fiat

Модел:

Seicento

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

32 kw / 44 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Fiat Seicento 900 cm3 so atestiran plin registrirano do 10. 2023 g. servisirano so novi gumi VO odlicna sostojba.
Bez zameni samo Za kes

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

stole
Kocani
Потврден огласувач
070220651
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам